Львівська залізниця знову переплатить кілька мільйонів за кабелі улюбленій “прокладці”

Регіональна філія “Львівська залізниця” провела чергові тендери на закупівлю кабельної продукції. В результаті відхилення більш вигідних пропозицій залізниця переплатить 2,3 мільйони ТОВ “Техелектропром”.

В результаті аукціонів ТОВ “Дніпет-Україна” та ТОВ “Кабель Центр Україна” пропонували ціни, які суттєво відрізнялися від пропозиції ТОВ “Техелектропром”. Проте тендерний комітет відхилив учасників з дешевшими пропозиціями через надання ними окремих документів без перекладу на українську мову. Також тендерний комітет побачив порушення в тому, що ТОВ “Дніпет-Україна” вказала гарантійний термін на свою продукції тривалістю 3 року, тоді як тендерна документація вимагала 2,5 роки від моменту прийняття в експлуатацію.

Отже як бачимо більше не значить краще. Принаймні в розумінні тендерного комітету Львівської залізниці.

кабель

Таким чином тендерний комітет в усіх трьох процедурах визначив переможцем ТОВ “Техелектропром”, сумарна пропозиція якого була дорожчою на 2,3 мільйони або 40%.

кабель2

Перед цим закупівлю аналогічної продукції, намагалася провести філія “Центр забезпечення виробництва”. Тоді також  в результаті відхилень тендерним комітетом перемогу отримало ТОВ “Техелектропром” з двічі вищими цінами ніж у конкурентів.

Проте попередню закупівлю було відмінено за рішенням АМКУ через виявлені порушення та дискримінаційний підхід з боку замовника.

ТОВ «Техелектропром» зі статутним капіталом 1 тисяча гривень зареєстровано за адресою масової реєстрації в м. Київ по вулиці Здолбунівській, 7-Д. За цією ж адресою прописані ще понад 80 різних фірм.

За останні 3 роки фірма виграла державні тендери на суму 268 мільйонів гривень. З них 197,4 мільйони від Філії “Центр забезпечення виробництва”. Іще 50 мільйонів від інших підрозділів Укрзалізниці.

ТОВ “Техелектромпром” разом з іншим учасником вказаних тендерів ТОВ “Еней” є фігурантом кримінальної справи СБУ №12016000000000350 від 05.08.2016 за фактом заволодіння службовими особами ТОВ «Еней» та Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця», державними коштами в особливо великих розмірах.

За даними слідства менеджер ТОВ «Еней» є фактичним керівником ТОВ «Техелектропром», таким чином фірми є пов’язаними між собою і реалізують спільний намір привласнення державних коштів.

Раніше Львівська залізниця купувала кабелі у ТОВ “Техелектропром” на 30% дорожче ніж на ринку.

zbk.org.ua

Дякуємо: korupcioner.in.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*