Нова прокладка за день виграла 28 мільйонів на запчастинах до вантажних вагонів

ТОВ “Стар Пак Груп” 16 січня було визначено переможцем 7 тендерів “Панютинського вагоноремонтного заводу” Укрзалізниці на 28,1 мільйон гривень.

Схоже, тендери на постачання запчастин до вантажних вагонів, які раніше вигравало ТОВ “Українська машинобудівельна техніка” тепер починають освоювати нові компанії з промовистими назвами і “багатою” історією.

Нагадаємо, що “Українська машинобудівельна техніка” системно перемагала в тендерах на постачання автозчепів та тягових приводів до вантажних вагонів з моменту свого створення – серпня 2016 року. Проте після публікацій ZБК правоохоронці з’ясували, що фірма, яка отримала контракти з УЗ на 300 мільйонів гривень виявилася фіктивною.

Тепер же Укрзалізниця змінює “постачальників” та чи суттєво вони відрізняються від попередньої прокладки?

Так січневі тендери “Панютинського ВРЗ” ПАТ “Укрзалізниця” розіграли дві прокладки з промовистими назвами: ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” та ТОВ “Стар Пак Груп”. Перша зареєстрована в Харкові в житловому будинку по вулиці Клочківській 276. Друга в Дніпрі, за адресою масової реєстрації в офісі №225.

груп

Дніпро, пр-т Слобожанський, 29 – адреса реєстрації ТОВ “Стар Пак Груп”

ТОВ “Стар Пак Груп” створено  в листопаді 2016 року (1 рік і 2 міс.). При чому донедавна фірма мала зовсім іншого власника і директора, але перед участю в тендерах Укрзалізниці власником “Стар Пак Груп” стає мешканець Підгорного з Дніпропетровщини Кольцов Костянтин Олександрович. Який же стає і директором згаданого ТОВ.

Таким чином на арену багатомільйонного постачання для Укрзалізниці виходить нова прокладка але з дуже амбітними намірами.

Цікаво, що і ТОВ “Стар Пак Груп” і ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” запропонували в тендерах ідентичні цінові пропозиції  з нульовою економією для замовника і навіть не імітували конкурентні дії.

груп23

Таким чином новий посередник з Дніпра має поставити залізниці автозчепи, тягові хомути й інше обладнання вантажних вагонів, виробництва українських та російських ливарних заводів.

За класикою жанру  переможець тендерів на 28 мільйонів має тільки 3 працівника і матеріально-технічну базу у вигляді офісної техніки.

груп2

Конкурент “Стар Пак Груп” і ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” також вказало ідентичні “антропометричні” дані (3 працівники і офісна техніка). Проте фірма вже встигла виграти в 2017 році тендери Укрзалізниці на 70 мільйонів гривень.

Тож поки в державі лунають гучні заяви про боротьбу з корупцією, сама корупція успішно продовжує боротьбу з державою, а старі схеми, як трафарет, накладають на нові юридичні фігури…

zbk.org.ua

Дякуємо: korupcioner.in.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*